Rainbow of cultures

Naše škola získala grant v programu Comenius, pro multilaterální partnerství škol. Jeho cílem bylo prohlubovat evropský rozměr vzdělávání prostřednictvím podpory společných aktivit v rámci spolupráce mezi školami v Evropě. Náš projekt měl název „Rainbow of cultures“.

projekt-comenius

1.Vybraní žáci zpracovávali první úkol projektu – měli vytvořit návrh loga tohoto dvouletého mezinárodního projektu, který pošleme jako soutěžní prostřednictvím twinnspacu na stránky projektu. V naší školní soutěži zvítězil z mnoha povedených výtvarných prací  návrh Jany Knytlové, žákyně 7.C:

návrh loga škola

COMENIUS 2013-2015 Země Etapy – stručný přehled

School and presentation

Video o škole  :

Zpětná vazba z Francie:

The cards are beautiful ! My students are very excited about it ! We’ll send ours today or tomorrow morning !
We are preparing the group picture and description, you should receive it next week (if everything goes well !) !
Thanks a lot for these great cards !

Laurence.

Zpětná vazba z Finska:

I’ve got the cards and have to say that they are just soooo beautiful! All my colleaques were so impressed! You have to thank the students! 🙂
I’m so sorry to tell you that our cards are leaving tomorrow. I know it’s late, but hopefully you’ll receive them before you start x-mas holiday.

Hugs Kirsi

Hi everyone
Best wishes to you all and a Happy New Year
Love Lesley and all at The Drive Primary xx

WINNING LOGO

roc

Once more great thanks to all partner schools, teachers and students whose work, effort and creative outcome has made this competition so valuble to our project.

Vše začalo výměnou přáníček se školou v Evronu. Velmi se nám líbilo luštění podle popisu a fotky /kdo se jak jmenuje/. Paní učitelka Bentley nás následně také vyfotila na ipad. Pak jsme popsali, kde právě stojíme, co děláme, jak vypadáme a pár slov o našem volném čase.  Už se těšíme se na skypování s žáky z Evronu.

Sedmáci

Recepty Prezentace Portugalska

Další výstup v projektu Rainbow of culture byly prezentace vědců.

Jaroslav Heyrovský Otto Wichterle Italie prezentace Czech celebrations and holidays

Famous scientists

Stránky celého projektu a práce všech zemí

Reunion Turecko – Manavgat

StudentBlog theme is brought to you by Quasargaming.com online slot games such as Plenty on twenty, Fruits and sevens and Columbus deluxe.