Lednová kavárna

Dne 18. 1. 2017 proběhla kavárna, kterou vedli členové pracovního týmu Člověk a příroda. Téma kavárny bylo Zvířata ve škole. Tradiční kavárna probíhala v netradičních prostorách učebny chemie, protože přenášet veškeré zvířectvo, které jsme v prvním pololetí letošního školního roku pořídili, by bylo problematické. Rodiče se mohli seznámit s kudlankou, raky, vodními šneky a šváby madagaskarskými, kteří v ohrožení syčí. Dále si rodiče mohli prohlédnout mikroskopické preparáty orgánů včely medonosné a klíště pod mikroskopem. Některé preparáty různých organismů byly promítány přes videomikroskop na tabuli. Posledním lákadlem pro rodiče byla rozložitelná kostra, u které si mohli vyzkoušet své znalosti z anatomie člověka. Kavárna se vydařila, jen je škoda, že dorazily pouze dvě maminky, kterým tímto děkujeme za účast.

Tomáš Pinkr, vedoucí pracovního týmu Člověk a příroda

StudentBlog theme is brought to you by Quasargaming.com online slot games such as Plenty on twenty, Fruits and sevens and Columbus deluxe.