Archiv 2. února 2017

Den otevřených dveří

Děkujeme všem návštěvníkům dne otevřených dveří 15. 2. 2017. Další den otevřených dveří se koná 19. 4. od 8 do 12 hod., tentýž den se od 16 hod. koná schůzka pro rodiče, kteří mají zájem o přestup dětí na naši školu.

Kreativní partnerství

Žáci 3. A  v rámci projektu  „S uměním ve škole i za školou – Y/I“ začali spolupracovat s výtvarnicí Kristýnou Šraierovou a kurátorkou umění Lucií Vojtíškovou.  Po prvních seznamovacích hrách se pustili do zábavného tvoření. Ve výuce prvouky a českého jazyka se zabývají tematickým celkem  Člověk – lidské tělo – vyjmenovaná a příbuzná slova po Z, B, l a M. V Divadle pod Palmovkou se žáci na výstavě „Vlastní cestou“ seznámili s výtvarnými díly Vojtěcha Tupého a vyzkoušeli si animaci.  Učili se vnímat obrazy, ve skupinkách  sdíleli pocity a pracovali s  pojmy hudba, boj, mlha, léto.

Jana Šumberová, učitelka 3.A