Kreativní partnerství

Žáci 3. A  v rámci projektu  „S uměním ve škole i za školou – Y/I“ začali spolupracovat s výtvarnicí Kristýnou Šraierovou a kurátorkou umění Lucií Vojtíškovou.  Po prvních seznamovacích hrách se pustili do zábavného tvoření. Ve výuce prvouky a českého jazyka se zabývají tematickým celkem  Člověk – lidské tělo – vyjmenovaná a příbuzná slova po Z, B, l a M. V Divadle pod Palmovkou se žáci na výstavě „Vlastní cestou“ seznámili s výtvarnými díly Vojtěcha Tupého a vyzkoušeli si animaci.  Učili se vnímat obrazy, ve skupinkách  sdíleli pocity a pracovali s  pojmy hudba, boj, mlha, léto.

Jana Šumberová, učitelka 3.A

StudentBlog theme is brought to you by Quasargaming.com online slot games such as Plenty on twenty, Fruits and sevens and Columbus deluxe.