Archiv 24. února 2017

Školní parlament informuje: využijte inzerci!

Milí rodiče (a žáci naší školy)!

Vyrostlo vaše dítě z lyží, bruslí, kopaček nebo jiné sportovní výbavy? Nebo naopak potřebujete něco sehnat? Připravili jsme pro vás ve vestibulu školy před vrátnicí část nástěnky, kam můžete umístit inzerát.

Školní parlament ZŠ Eden

Série našich sportovních úspěchů

Šplh: Žáci a žákyně naší školy se zúčastnili celopražského finále smíšených družstev ve šplhu na tyči a laně. Družstvo mladších se umístilo na krásném III. místě a družstvo našich starších zástupců na místě IV. Max Křepelka časem 3,62 s  byl nejrychlejším borcem z celé Prahy! Děkujeme a gratulujeme.

Florbaloví vládci Prahy: Datum 22. 2. 2017 se nemohlo stát jiným než šťastným. Rozbal text »