Série našich sportovních úspěchů

Šplh: Žáci a žákyně naší školy se zúčastnili celopražského finále smíšených družstev ve šplhu na tyči a laně. Družstvo mladších se umístilo na krásném III. místě a družstvo našich starších zástupců na místě IV. Max Křepelka časem 3,62 s  byl nejrychlejším borcem z celé Prahy! Děkujeme a gratulujeme.

Florbaloví vládci Prahy: Datum 22. 2. 2017 se nemohlo stát jiným než šťastným. Konal se finálový florbalový turnaj, který měl ukázat, na jaké škole se v kategorii mladších žáků hraje nejlepší florbal. Po nelehkých bojích ve skupině se kluci dostali do semifinále proti vítězi druhé skupiny, v kterém vítězství zvrátili na svou stranu až v prodloužení. Finále se z počátku zdálo jasnou záležitostí edenských, ale soupeř se nevzdal a přinutil kluky „sestoupit na zem“ a o vítězství se ještě poprat. Vše dobře dopadlo a v turnaji jsme zvítězili. Nevím, jestli turnaj ukázal, že se u nás hraje nejlepší florbal, rozhodně ale ukázal, kde se umí o vítězství bojovat! Klukům gratulujeme a děkujeme!

Házenkářské úspěchy: Dne 17. 2. 2017 se konal finálový turnaj pražských škol v házené starších žákyň a žáků. Turnaj nabídl házenou vyšší úrovně, se kterou si „edenští“ poradili velmi dobře. Objektivně musíme zhodnotit, že v házené určité rezervy máme, ale musíme také říci, že v bojovnosti a nasazení se můžeme zpříma dívat do tváře těm nejlepším! Holky vybojovaly krásné 3. místo a kluci obsadili 5. místo. Gratulujeme a děkujeme!

Republikové finále ve florbale: Ve středu 1. 2. se konalo republikové finále starších žáků ve florbale v Teplicích. V turnaji vítězů Ústeckého, Karlovarského kraje a Prahy se naši chlapci a dívky umístili na krásném 2. místě . Postup na republiku tentokrát nevyšel. Děkujeme  všem za vzornou reprezentaci školy.

Basket…a jdeme dál: Dne 15. 2. 2017 se uskutečnilo obvodní kolo škol Prahy 10 v basketbalu. Jestli byla základní část a semifinále jasnou záležitostí, tak finále nervy drásajícím soubojem, v kterém jsme s velkou dávkou štěstí zvítězili o jeden bod a postoupili na turnaj nejlepších škol v Praze. Klukům gratulujeme a děkujeme!