Archiv 15. března 2017

Spolupráce prvňáčků a třeťáků

Děti z 1. A se byly konečně podívat v infocentru. A průvodci jim byli jejich kamarádi ze 3. A s paní učitelkou Janou Šumberovou. Prvňáčci si mohli prohlédnout barevný program na matematiku a vyzkoušet si, jak se na obrazovce putuje barevnou cestou podle šipek. Dále si zkoušeli procvičovat matematiku. Někteří na počítači ještě nikdy nebyli, proto byli z této hodiny velmi nadšení. Třeťáci se ukázali jako trpěliví a šikovní učitelé a všichni se moc těší, že si návštěvu počítačové učebny zase brzy zopakují.

Markéta Zelená, třídní učitelka 1.A

Nadání a dovednosti

Nadání a dovednosti, o. p. s., je organizace, která pomáhá dětem z dětských domovů a pěstounských rodin s rozvojem jejich nadání a dovedností, se správným výběrem studia, s přípravou na profesní život a se vstupem na trh práce, aby po odchodu z domova plynule navázaly na běžný život. Jsme rádi, že jsme čtyřem slečnám, které uvažují o budoucí profesi učitelky, mohli při jejich návštěvě v naší škole ukázat, jak naše paní učitelky a páni učitelé s dětmi pracují.

Jana Churáčková, ředitelka školy

StudentBlog theme is brought to you by Quasargaming.com online slot games such as Plenty on twenty, Fruits and sevens and Columbus deluxe.