Archiv 17. března 2017

Jeden svět

„Jeden svět“ je největším dokumentárním filmovým festivalem s tematikou lidských práv na světě. Pořádá jej společnost Člověk v tísni. Festival pracuje s širokou definicí lidských práv, a v programu objevují nejen filmy o politických kauzách a rozvojových tématech, ale i o sociálních otázkách, životním prostředí a životním stylu. Stejně jako každý rok, také letos navštívili všichni žáci 3. – 9. tříd festivalové projekce, které jim poskytly mnoho námětů k přemýšlení a formování postojů vůči problémům dnešního světa.

Jana Churáčková, ředitelka školy

Veřejné slyšení 20. 3. 2017 v 18 hodin

Zastupitelé MČ Praha 10 pozvali rodiče a učitele na setkání, kde se diskutovalo o Horském hotelu na Černé hoře:

setkání 20.3.17
StudentBlog theme is brought to you by Quasargaming.com online slot games such as Plenty on twenty, Fruits and sevens and Columbus deluxe.