Archiv 10. dubna 2017

Den otevřených dveří

Den otevřených dveří se koná 19. 4. 2017 od 8 do 12,35 hod. V této době můžete navštívit vyučování v kterékoliv třídě. Tentýž den se od 16 hodin koná ve školní jídelně schůzka pro rodiče žáků se zájmem o přestup na naši školu od školního roku 2017/2018.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Výstava „Příběhy našich sousedů“

Zveme vás na putovní výstavu „Příběhy našich sousedů“ ve druhém patře školy. Příběhy našich sousedů jsou vzdělávacím projektem Post Bellum pro žáky osmých a devátých tříd základních škol a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií. Žáci pod vedením svého učitele vedou rozhovor s pamětníkem, který předává své životní zkušenosti a jehož vzpomínky jsou velmi důležité pro další generace.

StudentBlog theme is brought to you by Quasargaming.com online slot games such as Plenty on twenty, Fruits and sevens and Columbus deluxe.