Archiv 19. dubna 2017

Výsledky zápisu do prvních tříd

Vážení rodiče, v příloze naleznete výsledky zápisu do prvních tříd. Žádáme vás, abyste si v týdnu od 24. do 28. 4. 2017 kdykoliv od 8 do 18 hodin vyzvedli ve vrátnici rozhodnutí o přijetí/odkladu/přijetí do přípravné třídy. Schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků a dětí přípravné třídy se koná 14. 6. 2017 v 16 hodin.

Jana Churáčková, ředitelka školy

Rozhodnutí zápis 17-18

ZŠ Eden už má své SuperStars 2017

Dne 11. 4. 2017 bylo odpoledne věnováno již 9. ročníku populární pěvecké soutěži SuperStar. Letošní ročník byl stejně jako loni pod taktovkou žáků devátých ročníků. Celou soutěž moderoval Lukáš Homola (9.A) a Gabriela Pacovská (9.B). Dva další žáci zasedali i po boku pedagogů v porotě. Skvělá porota společně hodnotila všechny odvážné účastníky. Jako hosté byli pozvání Kristýna Ieremiadou, Jordán Ieremiadis a Samuel Uhlár, kteří zahráli na klavír. Z 36 soutěžících byli vybráni Truhlářová Eliška z 1.B, Poupová Michaela ze 3.C, Šlechtický Jakub z 5.B, Kasalová Anna ze 7.B a Šlosárová Nikola z 9.B, kteří porotu i hojný počet posluchačů nejvíce zaujali. Naše Stars nás budou dále reprezentovat v pěvecko-recitační soutěži STRADEA, která se koná 26. 4. 2017 a 27. 4. 2017 ve STRAŠNICKÉ SOKOLOVNĚ.

Anna Štempáková, učitelka hudební výchovy

StudentBlog theme is brought to you by Quasargaming.com online slot games such as Plenty on twenty, Fruits and sevens and Columbus deluxe.