Archiv 19. dubna 2017

ZŠ Eden už má své SuperStars 2017

Dne 11. 4. 2017 bylo odpoledne věnováno již 9. ročníku populární pěvecké soutěži SuperStar. Letošní ročník byl stejně jako loni pod taktovkou žáků devátých ročníků. Celou soutěž moderoval Lukáš Homola (9.A) a Gabriela Pacovská (9.B). Dva další žáci zasedali i po boku pedagogů v porotě. Skvělá porota společně hodnotila všechny odvážné účastníky. Jako hosté byli pozvání Kristýna Ieremiadou, Jordán Ieremiadis a Samuel Uhlár, kteří zahráli na klavír. Z 36 soutěžících byli vybráni Truhlářová Eliška z 1.B, Poupová Michaela ze 3.C, Šlechtický Jakub z 5.B, Kasalová Anna ze 7.B a Šlosárová Nikola z 9.B, kteří porotu i hojný počet posluchačů nejvíce zaujali. Naše Stars nás budou dále reprezentovat v pěvecko-recitační soutěži STRADEA, která se koná 26. 4. 2017 a 27. 4. 2017 ve STRAŠNICKÉ SOKOLOVNĚ.

Anna Štempáková, učitelka hudební výchovy

StudentBlog theme is brought to you by Quasargaming.com online slot games such as Plenty on twenty, Fruits and sevens and Columbus deluxe.