Performance v rámci projektu „Kreativita ve vzdělávání“

Ve čtvrtek 22. června bylo na naší zahradě při přípravách významné události velmi rušno. Ruch utichl v 16 hodin, kdy začalo v rámci performance vystoupení dětí ze 2.A a ze 3.A pod vedením jejich třídních učitelek a umělkyň. Děti prezentovaly svoji několikaměsíční práci v rámci projektu Kreativita. 2.A např. scénickým tancem doprovázela své znalosti o lidském těle, které jsme mohli obdivovat i ve výtvarné podobě kulis k vystoupení, 3.A pro diváky připravila autorské čtení příběhů s vyjmenovanými slovy z knížky, která byla během vystoupení pokřtěna. Bylo toho ale daleko víc, co jsme jako diváci mohli obdivovat. Vzhledem k tropickým teplotám jsme velmi rádi využili možnost občerstvení, které děti a paní učitelky připravily v souladu se zásadami zdravé výživy. Byl to moc hezký letní zážitek, děkujeme!

Jana Churáčková

StudentBlog theme is brought to you by Quasargaming.com online slot games such as Plenty on twenty, Fruits and sevens and Columbus deluxe.