Zahradní slavnost a rozloučení s absolventy

Krásné šaty děvčat a bílé košile chlapců, spousta lákavého občerstvení většinou vlastní výroby nebo z kuchyně maminek či babiček, připravené závěrečné projevy, dárky pro učitele…to byla ve čtvrtek 29. 6. atmosféra před tradiční zahradní slavností, kdy se učitelský sbor loučí s deváťáky, kteří opouštějí školu jako její absolventi. Letos bylo vše nejen krásně připravené, ale také se to pod vedením třídních učitelek (9.A Mgr. Kovaříková a 9.B Mgr. Erbenová) krásně povedlo a letošní deváťáci si zaslouží nejen poděkování, ale i obdiv. Jediné, co nevyšlo, bylo počasí, kdy průtrže mračen nedovolily, aby slavnost proběhla jako obvykle na zahradě školy. Ale i ve třetím patře a v pracovně chemie to bylo dostatečně důstojné a především velmi milé. V pátek už nám nezbylo než předat absolventkám a absolventům naší školy za přítomnosti patrona školy pana Šmicera a hokejisty Jana Nováka vysvědčení, krásné knížky o českých reprezentantech na OH, ošerpovat je a rozloučit se. Přejeme vám jen to nejlepší…

Jana Churáčková, ředitelka školy

StudentBlog theme is brought to you by Quasargaming.com online slot games such as Plenty on twenty, Fruits and sevens and Columbus deluxe.