Archiv 11. září 2017

Třídní schůzky 27. 9. 2017

Vážení rodiče, dne 27. 9. se od 17 hodin se konají ve všech třídách (mimo 3.C) informativní třídní schůzky.
Před třídními schůzkami bude vedení školy prezentovat výsledky dotazníkového šetření Klima školy, které proběhlo v dubnu 2017. Máte-li zájem, přijďte v 16 hodin do školní jídelny.
Po třídních schůzkách proběhne volba zástupců z řad zákonných zástupců žáků do školské rady ZŠ Eden. Pokud chcete kandidovat, prosím vás, abyste se na mě do 22. 9. 2017 obrátili.
Těšíme se n vás.
Jana Churáčková, ředitelka ZŠ Eden

Školní online pokladna

Vážení rodiče, zákonní zástupci,

Od školního roku 2017 – 2018 bude naše škola využívat Online pokladnu.  Návod na registraci a používání ŠOP nalezne v přílohách (viz. níže). Při registraci je nutné uvést ID pokladny = IČO školy (65993497).Technická podpora je možná na emailu abrham@zseden.cz.

Daniel Abrhám – zástupce ředitelky ZŠ Eden

Dopis rodičům – pokladna Školní program, návod

Srdíčkové dny

Měření hluku

Škola je  místem, kde se často setkáváme s nadměrným hlukem, a současně vzdělávací institucí, kde se o hluku, jeho hodnotách a nebezpečí učíme. Proto jsme se rozhodli hluk ve škole změřit. Výsledky jsou velmi zajímavé  – posuďte sami.

Tomáš Pinkr a Zdenka Kovaříková, učitelé přírodovědných předmětů

Měření hluku

Vycházka 3.C do Prokopského údolí

Vycházka 3.C do Prokopského údolí za účelem seznámení se s novým žákem Christianem a studentkou z programu „Učitel naživo“ Adélou Hánovou.

Kristýna s Agátou, za 3.C

StudentBlog theme is brought to you by Quasargaming.com online slot games such as Plenty on twenty, Fruits and sevens and Columbus deluxe.