Archiv 11. září 2017

Školní online pokladna

Vážení rodiče, zákonní zástupci,

Od školního roku 2017 – 2018 bude naše škola využívat Online pokladnu.  Návod na registraci a používání ŠOP nalezne v přílohách (viz. níže). Při registraci je nutné uvést ID pokladny = IČO školy (65993497).Technická podpora je možná na emailu abrham@zseden.cz.

Daniel Abrhám – zástupce ředitelky ZŠ Eden

Dopis rodičům – pokladna Školní program, návod

Srdíčkové dny

Měření hluku

Škola je  místem, kde se často setkáváme s nadměrným hlukem, a současně vzdělávací institucí, kde se o hluku, jeho hodnotách a nebezpečí učíme. Proto jsme se rozhodli hluk ve škole změřit. Výsledky jsou velmi zajímavé  – posuďte sami.

Tomáš Pinkr a Zdenka Kovaříková, učitelé přírodovědných předmětů

Měření hluku

Vycházka 3.C do Prokopského údolí

Vycházka 3.C do Prokopského údolí za účelem seznámení se s novým žákem Christianem a studentkou z programu „Učitel naživo“ Adélou Hánovou.

Kristýna s Agátou, za 3.C

StudentBlog theme is brought to you by Quasargaming.com online slot games such as Plenty on twenty, Fruits and sevens and Columbus deluxe.