ZOO za odměnu

Třída 2.A již podruhé uhájila své prvenství ve sběru papíru; stalo se tak díky dětem „sběratelům“ a vydatné podpory jejich rodičů. Hned druhé školní pondělí jsme vyrazili využít získané volňásky do zoologické zahrady. Zjistili jsme však záhy, že na důkladné prohlédnutí všech zvířátek v zoo bychom potřebovali několik výletů. Přesto, že jsme vloni prošli spodní část zoo, nedalo nám to a zamířili jsme obdivovat pět gepardích koťat, lachtany s mladými, tučňáky a gorily. Pak už jsme ale mířili vzhůru. Jízda na lanovce byla bezkonkurenčním zážitkem. V horní části zoo jsme si mohli prohlédnout především velké savce. Nejvíc nás upoutal lední medvěd, hroši a sloni se dvěma slůňaty. Posvačili jsme, pohráli si a utratili všechno kapesné od rodičů. Byli jsme náramně spokojeni.

Jitka Čalová, třídní učitelka 2.A

StudentBlog theme is brought to you by Quasargaming.com online slot games such as Plenty on twenty, Fruits and sevens and Columbus deluxe.