Říjnová rodičovská kavárna

V první kavárně letošního školního roku jsme si povídali o všem možném, nejvíce o metodách vyučování. S panem zástupcem Abrhámem jsme si vyzkoušeli různé aplikace z matematiky  na i-padech, pan zástupce Pomahač změřil zájemcům, resp. zájemkyním, jejich vitální kapacitu plic. Mluvili jsme o zkušenostech s výukou matematiky podle pana profesora Hejného,  ale i o školách v přírodě a chystaných projektech…Po žádosti rodičů na konci loňského školního roku jsme změnili termín konání kavárny ze středy na úterý a opravdu přišlo více rodičů (maminek), takže  po dlouhé době nebyli učitelé v početní převaze. Děkujeme za účast a těšíme se na další kavárnu v úterý 16. ledna od 17 hodin, kdy rodiče přivítá pracovní tým paní učitelek 2. a 3. tříd.

za vedení školy Jana Churáčková