Pražský globus na ZŠ Eden

Dne 12. 10. 2017 proběhlo na naší škole školní kolo zeměpisné soutěže Pražský globus. Z každé třídy 2. stupně byli vybráni 2 žáci s výbornými znalostmi ze zeměpisu. Kategorii A (6. a 7. třída) reprezentovalo 10 žáků a kategorii B ( 8. a 9. třída) reprezentovalo 8 žáků. Každý žák měl na vyplnění soutěže 2 vyučovací hodiny. Z postupu a následné reprezentace naší školy v obvodním kole se můžou radovat Matěj Žitný za kategorii A a Ondřej Matějka za kategorii B. Chtěl bych všem zúčastněným žákům poděkovat za skvělý přístup a oběma vítězům budeme držet palce v obvodním kole soutěže Pražský globus.

Miroslav Jíra, učitel zeměpisu

StudentBlog theme is brought to you by Quasargaming.com online slot games such as Plenty on twenty, Fruits and sevens and Columbus deluxe.