Světýlkování

Večer a noc z pondělí 23. října na 24. října strávily děti z 1. A a 3. A společně ve škole. Po večerním setkání nás čekal Světýlkový průvod s lampiony a lucerničkami. Obešli jsme areál školy a přilehlých sportovišť, abychom vyhnali temné síly a zlé duchy. Zahlédli jsme také plápolající kus závoje bílé paní a báli se v tmavém koutě podél trati. Na školní zahradě pak každý prokázal odvahu a nebojácnost tím, že prošel stezku značenou rozsvícenými dýněmi až k čarodějnici; cestou si děti měly zapamatovat deset neobvyklých předmětů. Touto zkouškou prošli všichni prvňáčci i třeťáci. Po bohaté večeři jsme ulehli do spacákových postýlek a užili si nocování.

Jitka Čalová a Jana Šumberová

StudentBlog theme is brought to you by Quasargaming.com online slot games such as Plenty on twenty, Fruits and sevens and Columbus deluxe.