Archiv 9. listopadu 2017

Rekonstrukce komunikace před areálem školy

Důležité upozornění: V nejbližších dnech bude realizována plánovaná rekonstrukce komunikace před školou, tzv. zálivu. Upozorňujeme rodiče, kteří dopravují své děti do školy a ze školy autem, že po dobu rekonstrukce (cca 3 týdny) bude tzv. záliv neprůjezdný a možnosti parkování výrazně omezené. Rekonstrukce je  velmi potřebná pro zajištění bezpečnosti chodců – často žáků školy, kteří se za současné situace pohybují ve stejném prostoru jako automobily. Předem děkujeme za pochopení.

Jana Churáčková, ředitelka školy

Na návštěvě v ZOO

ZŠ Eden má v ZOO hl. města Prahy adoptovaného leoparda a v rámci Dnů  dětských sponzorů se za ním přišla podívat třída 1.B společně s dětmi ze Žabiček. Společně strávený den jsme si moc užili. Dětem se výlet líbil a dnes jsme si v prvouce o zážitcích mohli hezky popovídat a nakreslit si krásný obrázek.

Marcela Ritterová, třídní učitelka 1.B a Lucie Frančíková, třídní učitelka přípravné třídy – Žabiček

StudentBlog theme is brought to you by Quasargaming.com online slot games such as Plenty on twenty, Fruits and sevens and Columbus deluxe.