Archiv 10. listopadu 2017

Den laskavosti a Mindfulness v šestých třídách

Den 13. listopad je Mezinárodním dnem laskavosti. V našich šestých třídách jsme spojili předávání laskavosti druhým s darováním laskavosti k sobě samým. Každá třída si vymyslela svůj nápad, jak šířit laskavost mezi druhé. Jedna třída bude vyrábět přáníčka a rozdávat radost náhodným lidem, druhá vyrobila srdíčka pro dlouhodobě nemocné pod záštitou neziskové organizace Lékořice. Celý program propojila organizace Karla Janečka, která natočila video s oblíbeným youtuberem Jirkou Králem, který dětem ukázal, jak se dá konkrétně šířit laskavost. Tato organizace naše třídy zaregistrovala, a tak již navždy budeme spojeni s historicky první oslavou Dne laskavosti v České republice.

Protože si uvědomujeme, že v dnešní době máme málo času sami na sebe, Rozbal text »

Florbalové vítězství

Naše žákyně devátých ročníků se staly po vynikajícím výkonu a skóre 17: 0  vítězkami Prahy 10 ve florbalu. Gratulujeme a děkujeme!

Barbara Hůlová, učitelka tělesné výchovy

StudentBlog theme is brought to you by Quasargaming.com online slot games such as Plenty on twenty, Fruits and sevens and Columbus deluxe.