Archiv 14. listopadu 2017

Stolní tenis – finále Prahy

Dne 14. 11. 2017 se uskutečnil finálový turnaj Prahy ve stolním tenise. Základní skupinu jsme zvládli poměrně s přehledem a do dalších bojů jsme postoupili z prvního místa. Semifinále a finále už nabídly dramatické momenty, které naši kluci zvládli na výbornou a umístili se mezi pražskými školami na prvním místě! Zajistili si tak účast na republikovém finále 4.-5. 12. 2017, které se bude konat v Holici u Pardubic. Gratulujeme a děkujeme!

Jiří Halko, učitel TV

Světový den laskavosti

Dnes jsme hrabali ve školce Vladivostocké listí. Dělali jsme dobrý skutek. Náš tým se jmenoval Edeňáčci. Pracovala třída 3.A, pomáhaly nám i  1.A a děti ze školky.  Děti už udělaly velkou hromadu a my jsme jim pomohli udělat ještě větší. Listí jsme vozili v obrovitánském kolečku. Pracovali jsme ve skupinách. Moc nás to bavilo a stálo nás to spoustu sil. Paní učitelky ze školky nás chválily.

Natálka Šleglová a Jirka Pekárek ze 3.A

StudentBlog theme is brought to you by Quasargaming.com online slot games such as Plenty on twenty, Fruits and sevens and Columbus deluxe.