DFP v hale Pankrác přinesl ZŠ Eden postup

Dne 17. 1. 2018 jsme se s žáky ze druhých tříd zúčastnili prvního kola DFP (dětského fotbalového poháru) pod záštitou PFS. Byla to opravdu spanilá jízda. Hráli čtyři hráči v poli a jeden brankář. Celý turnaj jsme střídali všechny hráče a kluci se také sami střídali v brance. Turnaje se zúčastnilo 7 pražských škol a hrálo se systémem každý s každým. Všech šest zápasů kluci dokázali vyhrát a nepřipustili v žádném zápase žádné komplikace. Výsledky: ZŠ Burešova 2:0, ZŠ Nad Přehradou 4:0, ZŠ U Krčského lesa 3:1, ZŠ Na Smetance 6:1, ZŠ Kavčí hory 5:0 a ZŠ Plamínkové 4:0.
Chtěl bych všem klukům poděkovat za výborné výkony, krásné zápasy a skvělé chování. Další kolo nás čeká 7. 3. 2018 opět v hale Pankrác.
Miroslav Jíra, učitel tělesné výchovy