Miniolympiáda pro prvňáčky

Naši čtvrťáci sami zorganizovali pro mladší kamarády zimní miniolympiádu.  Slavnostní atmosféru podtrhla státní hymna, kterou si všichni vyslechli s rukou na srdci tak, jak to vidí u sportovců.  Větší žáci připravili pro své menší kamarády několik olympijských disciplín, mezi nimiž byla střelba barevných balónků na branku, slalom mezi pneumatikami, štafeta s předáváním barevných kuželek a nechybělo ani rychlobruslení kolem branek a nízkých mantinelů.  Velkými favority turnaje byli malí hokejisté z 1. A a všechny ostatní děti bojovaly rovněž statečně.  Celý olympijský miniturnaj bravurně komentoval Tomáš Kotman ze 4. A a poděkování patří i všem jeho spolužákům, kteří vlastnoručně připravili pro malé olympioniky papírové olympijské medaile. Z ledu odcházeli  spokojeni organizátoři i soutěžící.

Zuzana Cháberová, třídní učitelka 4.A