Archiv 7. března 2018

Vybíjená – turnaj smíšených družstev 4. a 5. tříd

9.3.2018 se na ZŠ Hostýnská odehrálo obvodní kolo ve vybíjené smíšených družstev žáků a žákyň čtvrtých a pátých tříd. Naše družstvo obsadilo v konkurenci deseti škol třetí místo, kdy ve skupině nestačilo na pozdější vítěze ze ZŠ Gutova a v dramatickém souboji o finále podlehlo ZŠ V Rybníčkách. Děkujeme a gratulujeme!

Jiří Halko, učitel TV

Vybíjená – turnaj dívek 4. a 5. tříd

7. 3. 2018 proběhl na ZŠ Hostýnská turnaj ve vybíjené družstev děvčat čtvrtých a pátých tříd. Naše děvčata sice obsadila poslední místo, ale nutno dodat, že náš výběr tvořily pouze „čtvrťačky“, které bojovaly s družstvy děvčat převážně páté třídy. I tak musel soupeř předvést své umění a nemohl nás podcenit. Místo medailí si naše holky odnesly cenné zkušenosti do příštího turnaje! Děkujeme za vzornou reprezentaci!

Jiří Halko, učitel TV