Závěrečné představení Klubu mladých diváků

Čtvrteční večer jsme strávili v Žižkovském divadle. Viděli  jsme  představení hostujícího souboru AQUALUNG se zajímavou zápletkou: vystoupit nemohl herec v hlavní roli („tato situace se v divadle stává jednou za sto až dvě stě let“), zaskočil proto kolega, který ale neměl roli nastudovanou. Po celou dobu ho provázel scénář, ze kterého předčítal. Se vzniklou situací si celý soubor skvěle poradil. Seznámili jsme se s románem Karla Čapka. Ten psal autor ještě před druhou světovou válkou a brzy jsme poznali, že zpracované téma je zcela aktuální i dnes. Celé představení provázela živá hudba. Toto bylo poslední  představení v letošním školním roce. Všem účastníkům děkujeme a věříme, že se s nimi i mnohými dalšími žáky 8. a 9. tříd budeme scházet v dalším ročníku KMD.

Pavlína Poletínová, KMD