Mc Donalds cup v Praze ovládla ZŠ Eden

MC Donalds cup v Praze ovládla ZŠ Eden a máme zlato.
Dne 14.5. 2018 jsme se zúčastnili se ZŠ Eden pražského finále fotbalového MC Donalds cupu na Strahově. Po postupových 2 kolech přišlo důležité krajské finále.

Kluci se do toho opřeli hned ve skupině a po 3 výhrách jsme bez problémů postoupili do semifinále. Zde jsme si opět s přehledem poradili se ZŠ Filosofská a po výsledku 7:1 postoupili do finále.
Zde nás jako většinou čekala sparťanská sportovní ZŠ Marjánka, ale tentokrát na nás její fotbalisté nestačili. Kluci předvedli skvělý obrat v zápase a nakonec velkého rivala porazili 4:2. Naše škola tak postoupila do celorepublikového finále, které se bude hrát 29.5. a 30.5. 2018 v Ústí nad Labem.

Výsledky: ZŠ E. Beneše 8:0, ZŠ Bronzová 3:0 a ZŠ Jižní 4:0.
Semifinále: ZŠ Filosofská 7:1
Finále: ZŠ Marjánka 4:2
Všem klukům moc děkuji za perfektní výkony a především ve finále jsem se opravdu nádherně pobavil krásným fotbalem, který kluci předvedli.
Zlaté medaile klukům předali fotbalisté Sparty Lukáš Vácha ( bývalý žák naší školy) a Michal Kadlec.
Prahu tak bude na finále ČR reprezentovat naše ZŠ Eden!
Miroslav Jíra, učitel TV