Absolventské práce

Naši deváťáci se již tradičně loučili se základním vzděláním vytvořením Absolventské práce. Všichni si zvolili téma a od listopadu se mohli scházet se svými vedoucími, aby vše konzultovali. Jejich úsilí vyvrcholilo na obhajobách, kde žáci představili pomocí prezentace svou práci. Celou obhajobu sledovali spolužáci a tříčlenná komise tvořená vedením školy, vedoucím práce a třídním učitelem. Zjistili jsme, že ne vždy je dobré nechat práci na poslední chvíli a že vystupování před publikem zdaleka není tak jednoduché, jak by se na první pohled mohlo zdát. Některé z prací byly opravdu povedené, což ocenili nejen učitelé, ale především spolužáci. Moc děkujeme všem, kteří se poctivě připravili, a věříme, že získané zkušenosti z tvorby a prezentace Absolventské práce využijete ve svém budoucím životě.