Celé Česko čte dětem – nezapojíte se?

Také v letošním školním roce probíhá na naší škole předčítání dětem v rámci celostátní kampaně Celé Česko čte dětem. Pravidelné čtení  je zaručeně vítanou formou moudrého kontaktu s dítětem. Nejen že četba posiluje sebevědomí dítěte, rozvíjí paměť a obrazotvornost, ale v neposlední řadě bývá spolehlivým způsobem, jak se čtení může stát pro dítě stejně přitažlivým, či dokonce přitažlivějším než televize, tablety a telefony. Nově budou letošní žáci pátých a čtvrtých tříd předčítat prvňáčkům, dětem z přípravné třídy Žabiček a pravidelně se chystají předčítat i předškolákům ve vedlejší  MŠ Vladivostocké. Nejen učitelé, ale také dobrovolníci z Vašich řad se mohou zapojit a předčítat pravidelně našim žákům. Zájemcům budou veškeré informace sděleny u koordinátorky projektu Mgr. Zuzany Cháberové prostřednictvím e-mailové adresy : chaberova@zseden.cz.