Prvňáčci

Vážení rodiče,

zápis do prvních tříd pro školní rok 2017/2018 se uskuteční 4. a 5. dubna 2017 od 14 do 18 hod. Doufáme, že budeme moci vyhovět všem zájemcům, což se nám v roce 2016 nepodařilo (viz kritéria přijetí). V každém případě doporučujeme program Do první třídy s úsměvem, o kterém vás informujeme níže v příloze. Pokud uvažujete o odkladu pro svého syna/svou dceru, doporučujeme (vzhledem k  objednacím lhůtám) návštěvu poradny a dětského lékaře již před termínem zápisu. Budeme také otevírat jednu přípravnou třídu.

Abychom zrychlili administrativní část zápisu, je možné přijít k zápisu s již vyplněnou žádostí o přijetí nebo žádostí o odklad školní docházky nebo žádostí o odklad školní docházky + současné přijetí do přípravné třídy:

žádost o přijetí web17 Žádost o odklad Žádost o přijetí do přípravné třídy

Jana Churáčková, ředitelka školy

SPÁDOVÉ OBLASTI ZŠ EDEN do-prvni-tridy-2016-web kritéria pro přijetí masaze-info Jak učíme v prvních třídách O-matematice-prof.-Hejného O písmu Comenia Script Vzkazy rodičům od dětí Co by měl umět prvňáček Potřeby-pro-prvňáky 16-17 Potřeby pro Žabičky

 

 

 

 

 

 

 

StudentBlog theme is brought to you by Quasargaming.com online slot games such as Plenty on twenty, Fruits and sevens and Columbus deluxe.