Rodičovské kavárny

Vážení rodiče, myslíme si, že komunikace školy a rodiny je velice důležitá, že na ní někdy není dost času a že se pak omezuje jen na nezbytné informace. Proto od roku 2014/2015 pořádáme tzv. rodičovské kavárny. Kavárna bývá – a přesvědčili jsme se, že tomu tak opravdu je – místem zajímavých rozhovorů a vzájemného předávání informací či názorů v příjemné atmosféře. Býváme však překvapeni, že možnosti popovídat v kavárně využívá jen málo rodičů.  Proto jsme se prostřednictvím on-line šetření na rodiče na jaře 2016 obrátili, abychom zjistili, jaký je jejich názor na rodičovské kavárny. zjistili jsme, že nevyhovuje den a čas. Obojí jsme tedy změnili a přesto nás v kavárně stále bývá málo.

Ve školním roce 2018/2019 se těšíme na setkání v rodičovské kavárně 2. 10. 2018, 15. 1., 12. 3. a 14. 5. 2019 vždy od 17 hodin ve sborovně v prvním patře školy. Účastnit se může kdokoliv z rodičů či prarodičů, kdo má o setkání zájem. Bude připravena káva, několik druhů čaje, sušenky, zákusky…

Těšíme se na setkávání!