Škola v přírodě na Černé hoře

Se závěrečným dnem jsme se rozloučili společnými aktivitami. Už od rána chumelilo, což nás ale nezastavilo ani při dopoledních aktivitách, ani při královské olympijské disciplíně, kterou byla Štafeta národů. V této disciplíně zvítězilo Japonsko, které zvolilo výbornou taktiku. Poté jsme se odreagovali při stavbě originálních sněhuláků. Následovalo představení států a závěřečné vyhlášení výsledků Olympijských her z Černé hory. V celkovém součtu bodů ze všech disciplín zvítězilo Holandsko a potvrdilo tak celkové vítězství Evropy proti Světu. Celé olympijské dění probíhalo v duchu fair play, proto jsme si za odměnu dopřáli výborný pohár. Rozloučili jsme se na závěrečné diskotéce a děti se rozprchly do bývalé olympijské vesnice.

Fotky z Černé hory

Daniel Abrhám – vedoucí školy v přírodě