Už máme své SuperStars 2018

Dne 13. 3. 2018 bylo odpoledne věnováno již 10. ročníku populární pěvecké soutěže SuperStar. Letošní ročník byl stejně jako loni pod taktovkou žáků devátých ročníků. Celou soutěž moderoval Samuel Kucharčik (9.B) a Christina Tesařová (9.B). Dva další žáci zasedali i po boku pedagogů v porotě. Skvělá porota společně hodnotila všechny odvážné účastníky. Na klavír nám zahrála Kristýna Ieremiadou, Michaela Knytlová a Petra Švecová. Samotná moderátorka Christina nám také předvedla své umění hry na housle. Z 29 soutěžících byly vybrány Anna Laušová z 1.B, Eliška Truhlářová z 2.B, Michaela Knytlová z 5.A, Jana Křížková z 6.C a Iveta Ciperová z 8.B, které porotu i hojný počet posluchačů nejvíce zaujaly. Naše Stars nás budou dále reprezentovat v pěvecko-recitační soutěži STRADEA, která se koná 25. 4. 2017 a 26. 4. 2017 ve STRAŠNICKÉ SOKOLOVNĚ.

Výsledky hodnocení:

  1. kategorie (1.třída): 1. Laušová Anna (1.B); 2. Molnárová Markéta (1.C); 3. Chrpová Nikola (1.A)
  2. kategorie (2.třída): 1. Truhlářová Eliška (2.B); 2. Cammen Linda (2.B), Novák Jan (2.A); 3. Plecitá Denisa (2.B)
  3. kategorie (3.třída): 1. Jeřábková Josefína (3.C); 2. Spěvák Vojtěch (3.A); 3. Procházková Adéla  (3.C), Švorčíková Emily (3.A)
  4. kategorie (5.- 9.třída):  1. Knytlová Michaela  (5.A); 2. Křížková Jana  (6.C),  Ciperová Iveta  (8.B);  3. Šlechtický Jakub  (6.B), Kasalová Anna (8.B)                                       

*podtržení postupují do okresní soutěže