Poděkování za velký úspěch

Ve dnech 29. a 30. 5. 2018 jsme se zúčastnili s naší ZŠ Eden finále prestižního fotbalového turnaje McDonald´s cup v Ústí nad Labem. A naši hráči si zde nevedli vůbec špatně! Základní skupinu jsme ovládli bez ztráty bodu a první porážka 0:1 přišla bohužel až se ZŠ Heyrovského z Olomouce ve smolném čtvrtfinále. Kluci však zvedli rychle hlavy a v dalším zápase jsme rozdrtili 7:2 ZŠ Sokolovská. V zápase o 5. místo jsme již neměli tolik sil a prohráli jsme 2:5 s 33. ZŠ  z Plzně. Celková naše bilance na letošním finalovém turnaji McDonald´s cup je tedy 4 vítězství a 2 porážky. Letošního 21. ročníku se zúčastnilo v Ústí nad Labem 16 nejlepších škol z celé ČR, které prošly sítem kvalifikací z celkového počtu přes 4000 zúčastněných základních škol. Letošní McDonald´s cup nakonec vyhrála ZŠ Klegova z Ostravy. My jsme obsadili krásné 6. místo. Všem klukům bychom chtěli poděkovat za všechny zápasy v letošním McDonald´s cupu a i jejich chování bylo velmi reprezentativní. KLUCI, MOC DÍKY!

učitelé Miroslav Jíra a Jiří Halko