Archiv 5. prosince 2018

Škola v přírodě na Černé hoře 2018

Všechny děti jsou již zpátky u svých rodičů a předpokládám, že doma vyprávějí své zážitky. Pokusili jsme se s kolegy připravit zajímavý program, prožít příjemný společný týden a doufáme, že se nám to i přes nepřízeň počasí podařilo. Svým kolegům za to moc děkuji.

Fotky ze školy v přírodě

Jana Churáčková, ředitelka školy, účastnice Š v P

Mikuláš, Anděl a Čert

Dnes jsme se podívali do různých tříd na naší škole. Zjistili jsme, že tu jsou hodné i zlobivé děti. Ovšem ty hodné, jak Mikuláš poznamenal, převládají. Prošli jsme první stupeň, a dokonce i některé třídy z druhého stupně. Děti ve všech třídách byly připraveny recitovat básničku nebo zpívat. Potom jsme je odměnili drobnými dárky. Ve třídách panovala předvánoční atmosféra. Velice jsme si to tu užili. Jediný, kdo neměl radost, byl čert, zase si nikoho neodnesl.

Andělé, Čerti a Mikuláš z 9. B