Archiv 5. března 2019

Finále Prahy ve šplhu

V úterý 5. března se uskutečnilo finále Prahy ve šplhu na ZŠ Angel. Naši mladší žáci skončili na pěkném 5. místě. Starší žáci předvedli skvělé výkony a obsadili 3. místo. Nejhodnotnější výkon předvedl žák naší školy, když dokázal vyšplhat na 4,5 m laně bez přírazu za 3,14 s a tímto výkonem ve své kategorii zvítězil. Gratulujeme a děkujeme všem našim reprezentantům za předvedené výkony.

Michael Jelínek, učitel TV

Miniházená

28. 2. 2019 proběhlo další kolo školní ligy v miniházené, v kterém se našim reprezentantům dařilo. V kategorii mladších dětí vybojovali pěkné 3.místo, ale nutno dodat, že v druhém kole neprohráli jediný zápas! V kategorii starších dětí to byla „spanilá jízda“ celým turnajem a naše družstvo obsadilo 1.místo! Děkujeme za příkladnou reprezentaci a gratulujeme!

Jiří Halko, učitel TV

Basketbal mladších žáků

8.2.2019 proběhl turnaj mladších žáků škol Prahy 10 v basketbalu. Škoda, že se basketbal nehraje na dojem, protože naše hra vystihla význam přídavného jména “pohledný” a to nejen v útoku, ale i v obraně. Nestačilo to pouze na družstvo ze ZŠ Hostýnská a tak jsme obsadili 2.místo. Děkujeme za vzornou reprezentaci a gratulujeme!

Jiří Halko, učitel TV