Archiv 3. dubna 2019

Zápis do prvních tříd

Děkujeme všem rodičům, kteří k nám přišli se svými dětmi na zápis, za projevenou důvěru. Zájem o přijetí do první třídy i do přípravného ročníku je letos opět větší, než jsou naše možnosti, takže žádosti pečlivě zpracováváme v režimu správního řízení a výsledky  zveřejníme ve druhé polovině měsíce dubna.

Jana Churáčková, ředitelka školy

Aprílový den

Apríl je den plný legrácek, vtípků a bláznivin! V pondělí 1. dubna nás napálily také paní učitelky a vyměnily se. A tak celý den učila paní učitelka Tereza v 1.A a paní  učitelka Jitka v 1.B. Prvňáčci pracovali na úkolech, které si pro ně připravily. Děti si mohly vyzkoušet, jestli „leknutím“ nezapomněly číst, psát a počítat a paní učitelky zase směly porovnat,  jak na tom naši žáčci s těmito dovednostmi jsou.

Jitka Čalová a Tereza Jersáková, 1.A a 1.B