Archiv 25. dubna 2019

ŠvP Černá hora duben 2019

Poslední den na Černé hoře nás odměnil krásným slunečným počasím. Dopoledne jsme se věnovali třídním aktivitám a odpoledne nás čekal orientační běh. Večer jsme vše vyhodnotili, rozdali odměny a vše zakončili hezkou pohádkou. Až na pár boulí a škrábanců se nic nestalo a můžu napsat, že se škola v přírodě vydařila!

Jiří Halko – vedoucí ŠvP

Fotky ze ŠvP

McDonald´s Cup

Ve středu 24. 4. se uskutečnilo na hřišti SK Slavia Praha městské kolo Prahy 10 v McDonald´s Cupu. Jedná se o největší fotbalový turnaj pro žáky základních škol. Naši žáci předvedli skvělé výkony a po čtyřech výhrách suverénně vyhráli celý turnaj. Děkujeme  za reprezentaci školy a přejeme hodně štěstí v kvalifikaci na krajské finále. Následující den bojovali naši nejmladší žáci a také oni pod vedením pana učitele Nováka a pana učitele Adama předvedli pěkný, bojovný výkon a obsadili první místo.  Gratulujeme!

Michael Jelínek, koordinátor sportovních soutěží