Vládci Prahy

Pražské finále McDonald´s Cupu je u konce a chtělo by se mi napsat u sladkého konce s hořkou příchutí. Naši kluci předváděli fotbal na jiné úrovni než soupeř v každém zápase. Pouze ZŠ Mazurská dokázala být  svou bojovností více než důstojným soupeřem. Ve finálovém(pro mne infarktovém) souboji téměř sahali po vítězství, ale po vyrovnávacím gólu Aleksy Ilinčiće z kategorie „za minutu, možná za pár vteřin dvanáct“, došlo  na velmi dramatický penaltový rozstřel, v kterém pevnější nervy prokázali kluci z Edenu a vyhráli 8:7. Všichni jsme se začali těšit na olomoucký Svátek fotbalu(,který měl během turnaje docela slušnou reklamu), ale přišlo vystřízlivění v podobě zjištění, že se republikové finále McDonald´s Cupu pořádá pouze pro kategorii starších dětí a nikam tedy nepojedeme. Mrzí mě to i za kluky, ale na druhou stranu jsem přesvědčený, že o této partičce ještě v příštích dvou ročnících McDonald´s Cupu určitě uslyšíme! Děkuji za skvělou reprezentaci školy!

Jiří Halko, učitel tělesné výchovy