Žabičky a 8.B v ZOO

V pondělí 20. 5. se žáci přípravné třídy známí jako Žabičky a jejich patroni z 8. B vydali na dlouho plánovaný výlet do trojské zoologické zahrady. Měli jsme naplánováno úplně všechno. Osmáci v hodinách etické výchovy vybrali nejvhodnější trasu a vyrobili pro Žabičky pracovní listy, které chtěli v Zoo společně vyplnit. V pondělní ráno jsme se společně sešli, rozdělili jsme se do malých skupinek skládajících se z jedné Žabky a dvou až tří osmáků a v tu chvíli začalo lehce pršet. A to jsme si tedy nenaplánovali! Žabičky ale dělaly čest svému jménu a osmáci nejsou z cukru, takže jsme si výlet užili i tak! Zvířátka se předváděla. Viděli jsme lední medvědy, hrochy, slony, žirafy, zebry, tuleně i tučňáky. A pracovní listy? Ty společně vyplníme příští pondělí a aspoň si zavzpomínáme na příjemný den. 

Kateřina Šimšová a Lucie Frančíková – třídní učitelky 8. B a Žabiček