Archiv 6. června 2019

Vítězné finále Prahy v nohejbale

V úterý 4. 6. se za horkého počasí uskutečnilo na kurtech SK Meteor finále Prahy v nohejbale. Starší žáci obsadili 2. místo a výborného úspěchu dosáhlo družstvo mladších žáků, které neztratilo jediný zápas. Mladší žáci se tak stali přeborníky Prahy. Děkujeme za skvělou reprezentaci.

Michael Jelínek, koordinátor sportovních soutěží

Pasování na čtenáře

Dne 29. května 2019 proběhla v 1. A a 1.B za účasti rodičů Čtenářská slavnost. Děti přečetly krátkou básničku o zvířatech ze společné knížky. Všem se vystoupení podařilo, četly nahlas a byly velmi statečné. Nechyběla paní Abeceda, která byla moc spokojená. Všechny žáčky pochválila, a poté každého pasovala na čtenáře. Děti si odnesly krásnou knihu se záložkou a diplom. Moc se těšíme, až si ji společně přečteme. Děkujeme všem rodičům, kteří přišli podpořit své šikovné děti.

Tereza Jersáková, třídní učitelka 1. B