Archiv 13. června 2019

Run and help

Dne 18. 6. 2019 se koná tradiční charitativní běh. Předem děkujeme všem, kteří se stanou sponzory našich žáků, a předem děkujeme všem žákům za jejich úsilí „vyběhat“ finance.

Run and help 2019

FYZIKÁLNÍ OSKAR

Dnes jsme vyhlásili vítězné týmy celoroční soutěže FYZIKÁLNÍ OSKAR, která probíhala na druhém stupni v hodinách fyziky. Vítězný tým je z 6. třídy, porazili tedy všechny starší žáky. Druhé místo obsadili žáci z 8. třídy a na třetím místě je tým ze 7. třídy. Gratulujeme!

Tereza Kubová, paní učitelka fyziky

Den naruby

Den naruby, kdy žáci devátých tříd zastoupí učitele a zkouší si jejich roli v nižších ročnících, je v naší škole tradiční. Většinou byli deváťáci a deváťačky skvěle připraveni, vyučovací den proběhl s jejich plným nasazením a možná můžeme litovat, že jejich vzdělávací dráha nepokračuje na střední pedagogické škole. Někteří však byli zřejmě poněkud překvapeni náročností učitelské profese, takže jsme o přestávce na chodbě mohli slyšet, že je z toho „děsně bolí hlava“.

Jana Churáčková, ředitelka ZŠ