Stolní tenis

Ve dnech 23. 10. a 24. 10. 2019 se v záběhlickém Hamru odehrály bitvy na zelených stolech v kategoriích staršího i mladšího žactva, kde samozřejmě nemohli chybět reprezentanti ZŠ Eden. Kategorie mladších žáků byla pro naše kluky poměrně jasnou záležitostí a celým turnajem prošli téměř bez zaváhání. V kategorii  mladších žákyň to byla trochu „detektivka“ a holky neskryly překvapení, když se dozvěděly, že vrah je zahradník a že obsadily 1.místo! V kategoriích starších žákyň a žáků se nám dařilo už méně. Holky obsadily nepopulární 4.místo a kluci místo 5. Nutno však dodat, že jak kluci, tak holky podali výkony na hranici svých možností a své zápasy prohráli prostě jen pro to, že soupeř byl lepší. Všem děkujeme za výbornou reprezentaci školy.

Jiří Halko, učitel tělesné výchovy