Archiv 7. listopadu 2019

Předškoláček Edeňáček

Ve středu 6. 11. proběhla první část programu Předškoláček Edeňáček, jehož prostřednictvím se snažíme přispět ke klidnému začátku povinného vzdělávání dětí v základní škole. Program je určen pro děti – předškoláky a jejich rodiče. Podrobné informace nejen o programu: Informace – Budoucí prvňáčci.

Jana Churáčková, ředitelka školy

Listopadová EDUKAVÁRNA

Dne 6. listopadu proběhla již druhá Edukavárna. Dozvěděli jsme se, co jsou to ozoboti a jak je využít při vyučování.  V plné kráse se nám předvedla 3D tiskárna, která po celou dobu kavárny vytvářela čtyři píšťalky.  Zajímavé bylo i představení magnetické stavebnice Magformers, která rozvíjí prostorovou představivost, analytické myšlení i zručnost. Příjemné posezení jsme zakončili nad stolním fotbálkem, který nenásilnou formou uvolňuje zápěstí a předloktí dětí.

Dana Novotná, Markéta Urbanová, Michael Jelínek a Jaroslav Saidl