Dne 20. 11. 2019 vyvrcholil turnaj mezi školami Prahy 10 ve florbalu. Naši kluci si se základní skupinou poradili poměrně lehce a probojovali se tak do užšího finále. Nejspíš jsme se pod dojmem předchozích zápasů už viděli ve finále, když nám vystavila překvapivou stopku ZŠ Nad Přehradou a my se tak museli o finále utkat s velmi nepříjemným soupeřem z Petrovic. Utkání se ZŠ Petrovice poskytlo dramatickou podívanou. V úvodu nás soupeř zatlačil, ale druhá polovina utkání patřila nám, i když občas Petrovice zahrozily útokem, který však končil na výstroji výborně chytajícího Erika Glendy (velké uznáni si zaslouží také náš brankář David Dobiáš, který sám podával během turnaje spolehlivé výkony, uznal kvality svého mladšího kolegy a přenechal mu místo v bráně). Zápas musely “rozseknout” až samostatné nájezdy, v kterých měli pevnější nervy petrovičtí a poslali nás tak do souboje o 3. místo, které jsme nakonec i získali. Gratulujeme a děkujeme za příkladnou reprezentaci školy.