Prostřednictvím jednoho z rodičů našich žáků byla škole zapůjčena výstava „Střípky revoluce“, která byla umístěna na chodbu ve 2. patře.  Výstava je určena nejen pro žáky naší školy, ale i pro veřejnost – můžete se přijít podívat od středy 11. 12. do pátku 20. 12. 2019 vždy od 15 do 18 hodin. Doporučujeme stahnout si předem do mobilního telefonu aplikaci „Festival svobody“. Prostřednictvím kategorie aplikace „Rozšířená realita“ totiž můžete obrázky na posterech rozhýbat. Zde je odkaz na propagační video výstavy. Když k nám budete vážit cestu, využijte možnosti podívat se zároveň na výstavu “Na stromech” na školní zahradě, která je věnována ekologickým a sociálním problémům, spojeným se sklizní banánů.