Ve středu 4. března 2020 jsme uspořádali další z pravidelných Edukaváren. A protože se tentokrát přípravy chopily paní učitelky Kofroňová a Ritterová a pan učitel Havlice, kteří v Edenu učí (mimo jiné) pracovní činnosti a výtvarnou výchovu, byla náplň březnového setkání jasná: tvořili jsme! Ke kávě, čaji a malým dobrotám jsme v krátké prezentaci podali návod, jak pracovat s odpadem a co všechno se z něj dá vyrobit. Pak už jsme se ale věnovali jednotlivým aktivitám. Paní učitelka Kofroňová předvedla stavebnici Merkur, se kterou pracují  žáci v předmětu pracovní činnosti. Jak přimět barvy, aby se hýbaly, ukázal pan učitel Havlice. A paní učitelka Ritterová nás naučila pár triků jak na bambule a zasvětila do tajemství výroby květin z plastových víček. Děkujeme všem zúčastněným za příjemně strávený podvečer. Už teď se těšíme na další Edukavárnu ve středu 1. dubna 2020, všichni jste vítáni!

Jan Havlice, učitel ZŠ Eden