Archiv 11. března 2020

Informace v souvislosti s COVID-19

Třída 6.C peče koláče: Jak si v době nucené karantény procvičit čtení s porozuměním a ještě si osladit život? Úplně jednoduše. Stačí si dobře přečíst recept a upéct podle něj koláč. Kdo nepřečte a neporozumí, neupeče. Jsem moc ráda, že už tolik šesťáků zvládlo zpříjemnit rodičům či sourozencům odpoledne něčím dobrým… A o tom, že se jim to opravdu povedlo, svědčí mnohé pochvaly od zbývajících členů rodiny: „Brownies bylo velmi povedené, ke kávě se skvěle hodilo. Kuchyně zůstala v celku uklizená až na pár drobností. Moc děkujeme Miku.“ „ Bráchovi jsem pomáhala a moc mne to bavilo. Brownies mi chutnalo“ (Lindička – sestra)

Informace pro rodiče našich žáků a žákyň

Informace o zápisu do prvních třídInformace pro zájemce o přestup do naší školy

aktualizace směrnice prevence COVID-19 z 10-3-20

ZŠ Eden už má své Superstars 2020

Dne 10. 3. 2020 bylo odpoledne věnováno již 12. ročníku populární pěvecké soutěže SuperStar. Letošní ročník byl pod taktovkou žáků osmých ročníků. Celou soutěž moderoval Marek Mušinský a David Kučera. Dva další bývalí žáci naší školy zasedali i po boku našich pedagogů v porotě. Skvělá porota společně hodnotila všechny odvážné účastníky. Na klavír nám zahrála Kristýna Ieremiadou, Michaela Knytlová, Petra Švecová, Michaela Šindelářová, Nikola Chmelová a na saxofon bývalá žákyně Michaela Poupová. Z 33 soutěžících byly vybrány Juřicová Mája, Indrová Bedřiška, Jeřábková Josefína, Knytlová Michaela a Křížková Jana, které porotu i hojný počet posluchačů nejvíce zaujaly. Vzhledem k danému nouzovému stavu netušíme, zda se bude konat pěvecko-recitační soutěž STRADEA, aby naše stars měly možnost nás prezentovat i jinde. Výsledky hodnocení: 1. kategorie (1.třída) : 1. Juřicová Mája, 2.  Hotová Kristýnka, 3. Martinovská  Markétka; 2. kategorie (2.třída) : 1.  Indrová Bedřiška, 2. Žďárská Kateřina, 3. Bureš Ondřej; 3. kategorie (3.-4.třída) : 1. Jeřábková Josefína, 2. Nedbalová Klára, 3. Kejvalová Karolína; 4 .kategorie (5.-9.třída) :  1. Knytlová Michaela a Křížková Jana, 2. Molnárová Veronika, 3. Vránová Simona a Šebková Nikola.

Anna Štempáková, učitelka hudební výchovy