Informace v souvislosti s COVID-19

Třída 6.C peče koláče: Jak si v době nucené karantény procvičit čtení s porozuměním a ještě si osladit život? Úplně jednoduše. Stačí si dobře přečíst recept a upéct podle něj koláč. Kdo nepřečte a neporozumí, neupeče. Jsem moc ráda, že už tolik šesťáků zvládlo zpříjemnit rodičům či sourozencům odpoledne něčím dobrým… A o tom, že se jim to opravdu povedlo, svědčí mnohé pochvaly od zbývajících členů rodiny: „Brownies bylo velmi povedené, ke kávě se skvěle hodilo. Kuchyně zůstala v celku uklizená až na pár drobností. Moc děkujeme Miku.“ „ Bráchovi jsem pomáhala a moc mne to bavilo. Brownies mi chutnalo“ (Lindička – sestra)

Informace pro rodiče našich žáků a žákyň

Informace o zápisu do prvních třídInformace pro zájemce o přestup do naší školy

aktualizace směrnice prevence COVID-19 z 10-3-20