Dne 10. 3. 2020 bylo odpoledne věnováno již 12. ročníku populární pěvecké soutěže SuperStar. Letošní ročník byl pod taktovkou žáků osmých ročníků. Celou soutěž moderoval Marek Mušinský a David Kučera. Dva další bývalí žáci naší školy zasedali i po boku našich pedagogů v porotě. Skvělá porota společně hodnotila všechny odvážné účastníky. Na klavír nám zahrála Kristýna Ieremiadou, Michaela Knytlová, Petra Švecová, Michaela Šindelářová, Nikola Chmelová a na saxofon bývalá žákyně Michaela Poupová. Z 33 soutěžících byly vybrány Juřicová Mája, Indrová Bedřiška, Jeřábková Josefína, Knytlová Michaela a Křížková Jana, které porotu i hojný počet posluchačů nejvíce zaujaly. Vzhledem k danému nouzovému stavu netušíme, zda se bude konat pěvecko-recitační soutěž STRADEA, aby naše stars měly možnost nás prezentovat i jinde. Výsledky hodnocení: 1. kategorie (1.třída) : 1. Juřicová Mája, 2.  Hotová Kristýnka, 3. Martinovská  Markétka; 2. kategorie (2.třída) : 1.  Indrová Bedřiška, 2. Žďárská Kateřina, 3. Bureš Ondřej; 3. kategorie (3.-4.třída) : 1. Jeřábková Josefína, 2. Nedbalová Klára, 3. Kejvalová Karolína; 4 .kategorie (5.-9.třída) :  1. Knytlová Michaela a Křížková Jana, 2. Molnárová Veronika, 3. Vránová Simona a Šebková Nikola.

Anna Štempáková, učitelka hudební výchovy