Vážení rodiče, žáci, přátelé školy a vyučující, v dnešní ne zcela optimistické době bychom chtěli navázat na dílo bývalé 9. B (2018/2019) a malinko si zlepšit náladu. S deváťáky jsme vytvořili kuchařku, která měla obrovský úspěch (mimo jiné nám ji pokřtil Roman Vaněk). A my pro vás máme výzvu, pojďte s námi postupně všechny recepty uvařit! Vyberte si recept, uvařte ho a pošlete jeho fotografii s popisem, jak Vám chutnalo (pinkr@zseden.cz)! Všechny fotografie a popisy budeme postupně zveřejňovat na Facebooku školy. A zkuste do přípravy pokrmů zapojit i děti! Na kuchařce jsme s třídou pracovali tři čtvrtě roku a někteří žáci na začátku tohoto procesu nikdy nevařili. A nakonec to dopadlo výborně! Abyste neměli problémy s hledáním receptu, rozhodli jsme se kuchařku v podobě pdf zveřejnit. Přejeme spoustu zábavy při vaření!

Tomáš Pinkr a Tereza Kolářová Kubová

kuchařka – final verze