Informace v době uzavření školy

čtvrtek, 21. 5. 2020:

Žáci, přihlášení do 15členných skupin, přijdou v pondělí 25. 5. 2020 do školy postupně hlavním vstupem od 7,30 hod. do 8 hod. S sebou si přinesou min. 2 roušky, svačinu, psací potřeby a učebnice a sešity, které obvykle využívají při distanční výuce. Po příchodu do školy se z vyvěšeného seznamu dozvědí, do které skupiny půjdou. (Nebojte se, mladším dětem pomůžeme se v seznamech orientovat.) Všechny další potřebné informace obdrží děti a rodiče ve své skupině. Některé uvádíme už nyní:

pro rodiče první den web.doc

úterý, 19. 5. 2020: Do příspěvku „Tancem proti nepohodě“ (níže) byl přidán další tanec. Protančeme se do zdravých časů!

Příspěvky jsou pravidelně aktualizovány, starší příspěvky najdete v příloze: Informace pro rodiče, naše žáky a naše žákyně

Informace pro rodiče, naše žáky a žákyně dodatek školního řádu